Bazar

VYSOKOZDVIŽNÝ VOZÍK (VZV) DESTA D25

Nabízíme k prodeji použitou VZV značky Desta. Využitelná nosnost: 2500kg. Zvedací zařízení do výšky až 3300mm. Vidle na přání, nyní 1200mm. Plná kabina s topením. VZV je po středně velké opravě motoru a příslušenství a údržbě. Ideální pro lehkou až středně náročnou manipulaci s materiálem uvnitř i venku. Silný a spolehlivý průmyslový Diesel motor. Převodovka s měničem momentu pro plynulou jízdu. Vynikající výhled na špičky vidlic ve všech výškách umožňuje bezpečnou a spolehlivou jízdu a manipulaci s nákladem. Možnost i pronájmu stroje, či pronájmu na zkoušku. Možnost zprostředkování leasingu.
250.000 Kč

VYSOKOZDVIŽNÝ VOZÍK (VZV) TOYOTA 42-FGF18

Nabízíme k prodeji použitou VZV značky TOYOTA. Využitelná nosnost: 1800kg,rok výroby 2007. Zvedací zařízení do výšky až 3300mm. Vidle na přání (základní 1200mm). VZV je po kompletní údržbě včetně filtrů, elektroniky a příslušenství. Ideální pro lehkou až středně náročnou manipulaci s materiálem uvnitř i venku. Silný a spolehlivý průmyslový LPG motor Toyota. Převodovka s měničem momentu pro plynulou jízdu. Vynikající výhled na špičky vidlic ve všech výškách umožňuje bezpečnou a spolehlivou jízdu a manipulaci s nákladem. Možnost i pronájmu stroje, či pronájmu na zkoušku. VZV po středně velké opravě, údržbě (oleje,filtry). Boční posuv v ceně VZV. Vidle na přání. (nové dveře ve výrobě)Možnost zprostředkování leasingu.
150.000 Kč

VYSOKOZDVIŽNÝ VOZÍK (VZV) DESTA DV20AA

Nabízíme k prodeji použitou VZV značky Desta. Využitelná nosnost: 2000kg. Volitelné zvedací zařízení duplex 3,3m bez volného zdvihu nebo duplex 2,8m s vysokým volným zdvihem. Vidle na přání, nyní 1200mm. Ochranný rám, plné pneu. VZV je po středně velké opravě motoru a příslušenství a údržbě. Ideální pro lehkou až středně náročnou manipulaci s materiálem uvnitř i venku. Silný a spolehlivý průmyslový LPG motor.Možnost i pronájmu stroje, či pronájmu na zkoušku.Možnost zprostředkování leasingu.
100.000 Kč

VYSOKOZDVIŽNÝ VOZÍK (VZV) DESTA E16 PO CELKOVÉ GO

Nabízíme k prodeji VZV značky Desta. Využitelná nosnost: 1600kg, GO listopad 2019. Zvedací zařízení do výšky až 3300mm. Vidle na přání (základní 1200mm). VZV je po kompletní generální opravě (elektromotory, elektroinstalace, lak). Ideální pro lehkou až středně náročnou manipulaci s materiálem uvnitř i venku. Vynikající výhled na špičky vidlic ve všech výškách umožňuje bezpečnou a spolehlivou jízdu a manipulaci s nákladem. Možnost i pronájmu stroje, či pronájmu na zkoušku. VZV po kompletní GO se zárukou. Vidle na přání. VZV je s původní baterií, nová baterie + 70 000Kč. Možnost zprostředkování leasingu.
120.000 Kč

VYSOKOZDVIŽNÝ VOZÍK (VZV) DESTA MV12B s otočí 360°

Nabízíme k prodeji použitou VZV značky Desta. Využitelná nosnost: 1200kg. Volitelné zvedací zařízení duplex 3,3m bez volného zdvihu nebo duplex 2,5m vysokým volným zdvihem. Vidle na přání, nyní 1200mm. Ochranný rám, vzdušnicové pneu. VZV je po středně velké opravě motoru a příslušenství a údržbě. Ideální pro lehkou až středně náročnou manipulaci s materiálem uvnitř i venku. Silný a spolehlivý průmyslový LPG motor.Možnost zprostředkování leasingu.
150.000 Kč

VYSOKOZDVIŽNÝ VOZÍK (VZV) Caterpillar GP15N

Nabízíme k prodeji použitoý VZV značky Caterpillar. Využitelná nosnost:1500kg. Zvedací zařízení do výšky až 3200mm. Vidle na přání, nyní 1200mm. Boční posuv, kabina s topením. VZV je po středně velké opravě motoru, příslušenství a údržbě. Ideální pro lehkou až středně náročnou manipulaci s materiálem uvnitř i venku. Silný a spolehlivý průmyslový LPG motor. Možnost i pronájmu stroje, či pronájmu na zkoušku. Vidle na přání.
Možnost kompletního laku za příplatek.Možnost zprostředkování leasingu.
140.000 Kč

VYSOKOZDVIŽNÝ VOZÍK (VZV) DESTA MV12

Nabízíme k prodeji použitou VZV značky Desta. Využitelná nosnost: 1200kg. Volitelné zvedací zařízení duplex 3,3m bez volného zdvihu nebo duplex 2,5m vysokým volným zdvihem. Vidle na přání, nyní 800mm.Vzdušnicové pneu. VZV je po středně velké opravě motoru a příslušenství a údržbě. Ideální pro lehkou až středně náročnou manipulaci s materiálem uvnitř i venku. Silný a spolehlivý průmyslový LPG motor. Možnost zprostředkování leasingu.
60.000 Kč

VYSOKOZDVIŽNÝ VOZÍK (VZV) DESTA DV25A

Nabízíme k prodeji použitou VZV značky Desta. Využitelná nosnost: 2500kg. Zvedací zařízení duplex 3,3m. Vidle na přání, nyní 1200mm. Plná kabina s topením, přední náprava dvojmontáž pro lepší stabilitu, vzdušnicové pneu. VZV je po středně velké opravě motoru a příslušenství a údržbě. Ideální pro lehkou až středně náročnou manipulaci s materiálem uvnitř i venku. Silný a spolehlivý průmyslový naftový motor. Možnost zprostředkování leasingu.
140.000 Kč

VYSOKOZDVIŽNÝ VOZÍK (VZV) Desta DVHM2522L

Nabízíme k prodeji použitoý VZV značky Desta. Využitelná nosnost:2500kg. Zvedací zařízení do výšky až 5000mm. Vidle na přání, nyní 1200mm, přední náprava dvojmontáž pro lepší stabilitu. Ochranný rám. VZV je po středně velké opravě motoru, příslušenství a údržbě. Ideální pro středně náročnou manipulaci s materiálem uvnitř i venku. Silný a spolehlivý průmyslový naftový motor. Možnost i pronájmu stroje, či pronájmu na zkoušku. Vidle na přání.
Možnost kompletního laku za příplatek.Možnost zprostředkování leasingu.
100.000 Kč

Elektrický vysokozdvižný paletovací vozík BT SWE 120

Nabízíme k prodeji použitý elektrický paletovací vozík značky BT (Toyota) po větší údržbě a opravě. Využitelná nosnost:1200kg. Zvedací zařízení do výšky až 5000mm. Možnost i pronájmu stroje, či pronájmu na zkoušku. Možnost zprostředkování leasingu.
80.000 Kč

VYSOKOZDVIŽNÝ VOZÍK (VZV) DESTA DV35C

Nabízíme k prodeji použitou VZV značky Desta. Využitelná nosnost: 3500kg. Nadstardantní zvedací zařízení do výšky až 5300mm. Vidle na přání, nyní 1800mm. Boční posuv, ochranný rám. VZV je po středně velké opravě motoru a příslušenství a údržbě. Ideální pro lehkou až středně náročnou manipulaci s materiálem uvnitř i venku. Silný a spolehlivý průmyslový LPG motor. Převodovka s měničem momentu pro plynulou jízdu. Vynikající výhled na špičky vidlic ve všech výškách umožňuje bezpečnou a spolehlivou jízdu a manipulaci s nákladem. Možnost i pronájmu stroje, či pronájmu na zkoušku. Vidle na přání.Možnost zprostředkování leasingu.
250.000 Kč

Elektrický nízkozdvižný paletovací vozík Toyota PM20

Nabízíme k prodeji použitý elektrický paletovací vozík značky Toyota po větší údržbě a opravě. Využitelná nosnost:2000kg.Možnost i pronájmu stroje, či pronájmu na zkoušku. Možnost zprostředkování leasingu.
40.000 Kč

Kontakt

Jakub Kyjovský

E-mail: Ludekolsa@seznam.cz

Telefonní číslo: +420 732 861 444

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Desta servis | © Copyright 2020 | Patrikorsak.cz |