Vysokozdvižné vozíky

Hyster – provedení XT Nosnost 2-3 tuny

Tento stroj, velice vhodný do náročných či prašných prostředí, zaujme svým jednoduchým provedením.
Někdo by mohl říct, že je to krok zpátky, ale dle našich zkušeností nikoliv. Jednoduchá konstrukce bez přehnané elektrizace, klasické páky na ovládání místo mikrospínačů. Velmi příznívá cena od 500 000Kč za nový stroj se zárukou 24 měsíců či 3 000MTH.

Hyster Fortens

Hyster Fortens je nejkompaktnějsí řada v sérii, je navřžena pro náročné vnitřní i venkovní aplikace při nízkých nákladech. Dostupné v konfiguraci Fortens neno Fortens Advance a dieselovým 2.6L nebo LPG 2.0L motorem to jsou odolné a spolehlivé vozíky vhodné pro nejnáročnější 24h logistické a distribuční provozy.

Hyundai

Vysokozdvižné vozíky Hyundai mají již v základním provedení bohatou výbavu jako např. hydraulické odpružení pracoviště obsluhy, osvětlení, směrová světla, ozvučení zpátečky, vedení oleje pro přídavné zařízení atd. Vozíky se vyznačují vysokou kvalitou při zachování příznivé ceny. Nosnost vozíku může být od 1,5 t do 25 t, výška zdvihu pak podle potřeb zákazníka až 7 m. Vozíky Hyundai splňují díky vestavěným moderním motorům emisní limity EPA (Tier III). Vyznačují se vysokou variabilitou a uživatelé v nich naleznou výkonné, v provozu úsporné a pro obsluhu komfortní stroje se skvělým poměrem cena – užitná hodnota.

Čtyřcestný vozík Combilift

Čtyřcestné vozíky Combilift jsou koncipované zejména pro řešení problémů v manipulaci s dlouhými břemeny. Jsou vhodné k používání ve vnitřních i venkovních prostorách na středně těžkých terénech, operovat můžou až v dvoumetrových uličkách. Plně synchronizovaný čtyřsměrový řídicí systém poskytuje výbornou manévrovatelnost, automatické natáčení všech tří kol během několika vteřin je patentovaná charakteristická vlastnost této značky. Vedle různých možností zdvihu (duplex a triplex, volný zdvih) a délky platformy může být čtyřcestný vozík.

Terénní vysokozdvižný vozík Agrimac

Terénní vysokozdvižné vozíky Agrimac slouží k manipulaci paletovaného materiálu na nezpevněném povrchu. S pohonem 4×4 se vozík bez problémů pohybuje v obtížném terénu i v hlubokém sněhu. Terénní vozík s pohonem 4×2 je standardně vybaven uzávěrkou diferenciálu. Terénní vozík lze používat k odklízení sněhu pomocí sněhové radlice. Velkou výhodou vozíku Agrimac je odpojitelná zadní náprava při pohonu 4×4. Španělský výrobce firma Agria má dlouholeté zkušenosti s výrobou zemědělských strojů.

JungHeindrich

Robustní a úsporné hydrodynamické vozíky konstrukční řady 4 zaujmou vysokým výkonem překládky během přepravy libovolného druhu. Na středně dlouhých nebo dlouhých trasách, za extrémních povětrnostních podmínek. Dieselové vozíky a vozíky s plynovým pohonem jsou díky odolným průmyslovým motorům Kubota s dlouhou životností a vysoce výkonným chladicím systémem spolehlivé univerzální stroje především k venkovnímu použití. Hnací náprava s optimalizovanou účinností a mokrou lamelovou brzdou zajistí vynikající brzdný výkon. Kompaktní zdvihové zařízení s průhledy nabízí nejlepší výhled k rychlé a pohodlné překládce břemen. Minimalizovaná hlučnost a nízké emise jsou další výhodou vozíků. Hydraulické servořízení pro snadné a vysoce přesné řízení, velkoryse koncipovaný prostor pro nohy, optimálně sestavené komponenty a pokročilé technologie ovládání umožňují koncentrovanou a efektivní práci.

previous arrow
next arrow
Slider

Spolupracujeme s těmi nejlepšími výrobci na trhu

Z důvodu zastavení výroby vysokozdvižných vozíků Desta, jsme navázali spolupráci s těmi nejlepšími výrobci na trhu. Dnes již prodáváme a servisujeme vozíky značek Heli, Hyster, Hyundai, JungHeinrich, CombiLift, Capstan. Servis zajištěn i u VZV Caterpillar a Toyota apod.

Nabízíme stroje různých provedení, ať už se jedná o elektrické, plynové či dieslové, s nosností od 1 tuny do 12ti tun.
Od paletovacích vozíků po regálové zakladače či čelní vozíky.

Poptávku můžete zasílat na e-mail: Autogas@destaservis.cz nebo na Ludekolsa@seznam.cz

Nebo obchodnímu zástupci:
Jakub Kyjovský – Tel: 732 861 444

Desta servis | © Copyright 2020 | Patrikorsak.cz |